Opis
Wymienna płyta dolna o wymiarach 15,2×25,4cm.
Dzięki systemowi wymiany „RAMLOCK Quick Change System” zapewnia szybkie dopasowanie płyty do aktualnych potrzeb.
1,468.05 zł
1,193.54 zł netto
Prasa Hobby jest nie tylko niezastąpionym urządzeniem w domowej pracowni, ale dzięki swojej zgrabnej konstrukcji może być też dizajnerskim gadżetem, prasa została zaprojektowana w trzech nasyconych kolorach, które na pewno nadadzą życia każdemu wnętrzu. Do wyboru jest kolor: szary, zielony i różowy. Urządzenie posiada płytę grzewczą o wymiarach 21 x 30 cm. Zapewnia równomierny rozkład temperatury i ciśnienia na całej powierzchni płyty. Prasa wyposażona jest w automatyczny regulator temperatury oraz timer, po upływie ustawionego czasu włącza się sygnał akustyczny. Urządzenie posiada również mechanizm regulacji docisku. Prasa została wykonana ze starannością, posiada solidną stalowa konstrukcję. Ważną cechą prasy jest podcięcie pod płytą dolną, które umożliwia włożenie podajnika dolnego do wnętrza prasowanej koszulki. Jest to niezbędna funkcja przy pracy ze skomplikowaną konstrukcyjnie odzieżą, na przykład z koszulkami Polo.
| Model | GS-805 |
| Rozmiar płyty grzewczej | 8.3″X11.8″ (210X300mm) |
| Rozmiar płyty dolnej | 8.5″X12.1″ (216X308mm) |
| Pobór mocy | 700W, 240V;3.5A |
| Zakres temperatury | Max.221℃ |
| Czas rozgrzewania | 180℃/15 mins |
| Sposób otwierania | Ręczny |
| Wskaźnik ciśnienia | Brak |
| Waga maszyny | 13.6kg |
| Waga z opakowaniem | 15.5kg |
| Wymiary maszyny | 430x310x371mm |
| Wymiary opakowania | 500x370x420mm |

Wymienna płyta dolna o wymiarach 15,2×25,4cm.
Dzięki systemowi wymiany „RAMLOCK Quick Change System” zapewnia szybkie dopasowanie płyty do aktualnych potrzeb.
| Waga | 2.21 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 28 × 8 cm |

Wymienna płyta dolna do rękawów o wymiarach 15,2×50,8 cm.
Dzięki systemowi wymiany „RAMLOCK Quick Change System” zapewnia szybkie dopasowanie płyty do aktualnych potrzeb.
| Waga | 3.69 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 53 × 8 cm |

Prasa GS-501 to nowoczesna prasa termiczna sprzedawana w zestawie z dolną płytą do czapek Trucker S o wymiarach 8,89×16,51 cm (3,5×6,5). Do prasy pasują płyty w 5 różnych rozmiarach aby idealnie dopasować wielkość płyty do czapki. Prasa nadaje się również do drukowania logo oraz małych grafik na odzieży. Przenośna i kompaktowa konstrukcja sprawia, że ta prasa termiczna idealnie nadaje się nie tylko do większych sklepów i drukarni, ale też do użytku domowego.
| Model | GS-501 |
| Wymiary płyt | 3.5″*6.5″(8,89×16,51 cm)– w zestawie |
| 3″*5.75″(7,62×14,6 cm)– opcjonalna | |
| 2.75″*6.5″(6,98×16,51 cm)– opcjonalna | |
| 4″*6.5″(10,16×16,51 cm)– opcjonalna | |
| 4″*8″(10,16×20,32 cm) – opcjonalna | |
| Pobór mocy | 240V, 500W/2.3Amps |
| Zakres temperatury | Max.221℃ |
| Czas rozgrzewania | 180℃/15minutes |
| Wymiary urządzenia | 47x23x68.5 cm |
| Wymiary opakowania | 56x31x46 cm |
| Waga z opakowaniem | 18kg |
| Waga | 18.7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55.5 × 31.5 × 46.5 cm |

Wymienna płyta dolna o wymiarach 27,9×38,1 cm.
Dzięki systemowi wymiany „RAMLOCK Quick Change System” zapewnia szybkie dopasowanie płyty do aktualnych potrzeb.
| Waga | 4.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 41 × 8 cm |