Opis
Wymienna płyta dolna do czapek o wymiarach 7,62×14,6 cm. Płyta posiada wytrzymałą metalową podstawę z nakładką silikonową.
1,566.58 zł1,273.64 zł netto
5 w magazynie
Prasa GS-501 to nowoczesna prasa termiczna sprzedawana w zestawie z dolną płytą do czapek Trucker S o wymiarach 8,89×16,51 cm (3,5×6,5). Do prasy pasują płyty w 5 różnych rozmiarach aby idealnie dopasować wielkość płyty do czapki. Prasa nadaje się również do drukowania logo oraz małych grafik na odzieży. Przenośna i kompaktowa konstrukcja sprawia, że ta prasa termiczna idealnie nadaje się nie tylko do większych sklepów i drukarni, ale też do użytku domowego.
| Model | GS-501 |
| Wymiary płyt | 3.5″*6.5″(8,89×16,51 cm)– w zestawie |
| 3″*5.75″(7,62×14,6 cm)– opcjonalna | |
| 2.75″*6.5″(6,98×16,51 cm)– opcjonalna | |
| 4″*6.5″(10,16×16,51 cm)– opcjonalna | |
| 4″*8″(10,16×20,32 cm) – opcjonalna | |
| Pobór mocy | 240V, 500W/2.3Amps |
| Zakres temperatury | Max.221℃ |
| Czas rozgrzewania | 180℃/15minutes |
| Wymiary urządzenia | 47x23x68.5 cm |
| Wymiary opakowania | 56x31x46 cm |
| Waga z opakowaniem | 18kg |

Wymienna płyta dolna do czapek o wymiarach 7,62×14,6 cm. Płyta posiada wytrzymałą metalową podstawę z nakładką silikonową.
| Waga | 0.6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 17 × 13 cm |

Wymienna płyta dolna do czapek o wymiarach 10,16×16,51 cm. Płyta posiada wytrzymałą metalową podstawę z nakładką silikonową.
| Waga | 0.72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 19 × 13 cm |

Wymienna płyta dolna do czapek o wymiarach 8,89×16,51 cm. Płyta posiada wytrzymałą metalową podstawę z nakładką silikonową.
| Waga | 0.65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11 × 19 × 13 cm |

Model Galaxy Auto Open Slider o płycie grzewczej 40×50 cm został wyposażony w mechanizm automatycznego otwierania, dzięki któremu obsługa prasy wymaga niewielkiego wysiłku, oraz w mechanizm wysuwu dolnej płyty, który sprawia, że jest lepszy dostęp do dolnego podajnika. Operatorzy bardzo chwalą ten patent, a efektem jest mniej pomyłek i lepsza wydajność. Prasa posiada podcięcie pod dolną płytą, co umożliwia włożenie dolnej płyty do wewnątrz prasowanej koszulki. Jest to bardzo ważna funkcja ułatwiająca pracę na przykład z koszulkami polo.
Prasa przeznaczona jest do intensywnej eksploatacji, została wyprodukowana ze starannością, z solidnych materiałów. Ramiona prasy wycinane są laserowo z płyty stalowej o grubości 6,5 mm. Ze względu na wysoką jakość zastosowanych materiałów wytrzyma wiele lat bezawaryjnej pracy. Urządzenie posiada przełącznik magnetyczny, który automatycznie uruchamia odliczanie czasu po zamknięciu prasy.
Duży rozmiar płyty grzewczej 40×50 cm daję możliwość stosowania prasy do różnych potrzeb i technologii:
DTG, DTF, termotransfer, sublimacja.
| Model | GS-105HS |
| Pobór mocy | 1800W, 240V, 8.2A |
| Rozmiar płyty grzewczej | 16″x20″(406x508mm) |
| Zakres temperatury | Max.221℃ |
| Czas rozgrzania | 180℃/20 minutes |
| Sposób otwierania | Automatyczny / ręczny |
| Wysuwająca się płyta dolna | Tak |
| System szybkiej zmiany płyty dolnej | Tak |
| Wskaźnik ciśnienia | Tak |
| Waga maszyny | 46kg |
| Waga z opakowaniem | 54kg |
| Wymiary maszyny | 750x430x1000mm |
| Wymiary opakowania | 825x495x505mm |
| Waga | 54 kg |
|---|---|
| Wymiary | 82.5 × 42.5 × 52.5 cm |