Opis
W drukarce Prestige R1 zastosowano pojedynczą oszczędną głowicę drukującą Epson F1080. Drukarka została zaprojektowana dla grupy użytkowników „entry level”. Jest doskonałym wyborem dla początkujących firm nie potrzebujących szybkiej drukarki, ale wymagających od urządzenia wysokiej jakości oraz oszczędnej eksploatacji. Wybierz Prestige R1, aby drukować w przemysłowej jakości przy możliwie jak najniższych kosztach inwestycji.
W maszynie zastosowano zaawansowane systemy konserwacji automatycznej. System „WIMS” – okresowa cyrkulacja atramentu i automatyczne czyszczenia układu białego atramentu. Mieszanie atramentu w pojemniku na atrament. Sensor alarmujący o konieczności dolania atramentu. Czujnik uderzenia głowicy chroniący przed mechanicznym uszkodzeniem. Podgrzewany panel frontowy aby podsuszyć folie natychmiast po druku. Folia podczas druku jest stabilnie trzymana przez 4 rolki dociskające oraz „vacum system” – w drukarce zainstalowano przemysłowy system podsysu folii. Maszyna posiada czujnik otwartej klapy dla dopasowania się do europejskich przepisów BHP.
Drukarka posiada niewielkie rozmiary oraz niską wagę, tylko 37 kg. Do zarządzania maszyną zastosowano przemysłowe oprogramowanie Hoson Soft. Cena zawiera profesjonalny program RIP DigiRIP dający olbrzymie możliwości sterowania wydrukiem oraz profile kolorystyczne skalibrowane pod wysoko pigmentowe atramenty Color Prime.
| Głowica | Epson F1080 |
| Ilość głowic | 1 |
| Okres wymiany głowic | co 4-6 miesięcy |
| Program RIP | DigiRIP + Hoson |
| Profile kolorystyczne | tak |
| Szerokość druku | 33 cm |
| Szybkość druku | Rozdzielczość produkcyjna (720×1080, 8 pass): 0,97 m²/h (3,46 m/h) Wysoka rozdzielczość (720×1440, 10 pass): 0.73 m²/h (2,6 m/h) |
| Waga | 37 kg |
| Waga z opakowaniem | 40 kg |
| Wymiary | 82 x 64 x 32 cm |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 58,5 x 54,1 cm |























