Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 15 × 15 cm |
480.24 zł390.44 zł netto
0 w magazynie

| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 15 × 15 cm |

Epson 1390 to solidna i wszechstronna głowica, łącząca wysoką rozdzielczość druku z elastycznością dzięki technologii zmiennych kropli. Idealnie sprawdza się w Zastosowaniach przemysłowych. Głowica pasuje do drukarek DTF Prestige A3+ i A3+R.
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 10 cm |

| Waga | 0.03 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |

| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 5 cm |