Opis
Power supply (płyta zasilająca) dostarcza i przekształca prąd do drukarki. Część pasuje do drukarek DTF Prestige A3+ i A3+R.
54.02 zł43.92 zł netto
0 w magazynie

Power supply (płyta zasilająca) dostarcza i przekształca prąd do drukarki. Część pasuje do drukarek DTF Prestige A3+ i A3+R.
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 12 × 12 cm |

Epson 1390 to solidna i wszechstronna głowica, łącząca wysoką rozdzielczość druku z elastycznością dzięki technologii zmiennych kropli. Idealnie sprawdza się w Zastosowaniach przemysłowych. Głowica pasuje do drukarek DTF Prestige A3+ i A3+R.
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 10 cm |

| Waga | 0.3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 15 × 5 cm |

| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 4 × 4 cm |