Opis
Seismo L24R to bardziej zaawansowana wersja proszkarki Seismo L24 DTF. Posiada system automatycznej recyrkulacji, który zbiera nadmiar proszku w celu jego ponownego napełnienia i użycia, co zwiększa wydajność i oszczędność. Seisimo L24R został opracowany z myślą o firmach, które starają się zapewnić swoim pracownikom lepszą i łatwiejszą pracę. Proszkarka jest sterowana przez inteligentny system z czujnikami, a operatorzy muszą jedynie pamiętać o wymianie tuszu i proszku co 4-5 godziny podczas pracy systemu. Jeśli szukasz mocnej i wydajnej proszkarki dla swojej firmy drukującej metodą DTF, Seismo L24R to doskonały wybór.
| Model | Seismo L24R |
| Szerokość folii | 60 cm |
| Częstotliwość uzupełniania kleju | co 4-5 godzin |
| Pobór mocy | 5,2 kW |
| Wymiary urządzenia po złożeniu | 1620 x 912 x 992 mm |
| Waga | 240 kg |
| Recyrkulacja kleju | Automatyczna |
| Funkcja chłodzenia folii | Tak |


































