Informacje dodatkowe
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |
36.01 zł29.28 zł netto
5 w magazynie
Zadaniem damperów jest stabilizacja przepływu atramentu przez utrzymanie stałego ciśnienia oraz filtrowanie atramentu w celu ochrony głowicy przed zapchaniem. Część pasuje do drukarek arkuszowych A3.

| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |

| Waga | 0.001 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |

| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |

Atrament DTF został starannie wykonany, aby sprostać wymaganiom druku transferowego DTF, zapewniając wyjątkowe rezultaty z żywymi kolorami i wyjątkowymi szczegółami. Zapewnia optymalną kompatybilność i wydajność, umożliwiając użytkownikom osiągnięcie wyjątkowej jakości druku i precyzji w projektach transferu DTF. Zestaw atramentów może być używany do drukowania materiałów takich jak 100% bawełny, poliestru, nylonu, PU i nie tylko.
Ze względu na brak czarnego atramentu, zachęcamy do zakupu atramentów Chroma przy zamawianiu zestawu 4 kolorów CMYK.
| Waga | Brak danych |
|---|---|
| Wymiary | Brak danych |
| Kolor | CYAN, MAGENTA, YELLOW, BLACK, WHITE, RED, GREEN, BLUE, ORANGE |