Opis
Waste ink pump (pompa do zużytego tuszu) odpowiada za usuwanie nadmiaru tuszu z głowicy wypompowywuje go do zbiornika. Część pasuje do drukarek DTF Prestige R1.
36.01 zł29.28 zł netto
125 w magazynie

Waste ink pump (pompa do zużytego tuszu) odpowiada za usuwanie nadmiaru tuszu z głowicy wypompowywuje go do zbiornika. Część pasuje do drukarek DTF Prestige R1.
| Waga | 0.2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 8 cm |

| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 4 × 4 cm |

| Waga | 0.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 25 × 10 cm |

| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |