Informacje dodatkowe
| Waga | 0.01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |
956.17 zł
777.37 zł netto
1 w magazynie
Ink tube assembly to zestaw przewodów atramentowych z osłoną i prowadnicą. Przewody służą do transportu atramentu. Część pasuje do drukarek DTF Prestige XL3.

| Waga | 0.01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |

| Waga | 0.16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 10 cm |

Ink reservoir (butelka na tusz) przechowuje atrament i pomaga utrzymać jego stałe ciśnienie i przepływ. Zbiornik pasuje do drukarek DTF Prestige XL3 i XL4.
| Waga | 0.03 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12.5 × 3.5 × 5.5 cm |

| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 8 cm |