Opis
Ink tube straight connector (łącznik rurek z atramentem) łączy dwa odcinki rurek z atramentem w celu szczelnego przepływu atramentu. Część pasuje do drukarek DTF Prestige R2, R2 Pro, L2, XL2, XL2 Pro, XL3 i XL4.
1,324.14 zł1,076.54 zł netto
1 w magazynie

Ink tube straight connector (łącznik rurek z atramentem) łączy dwa odcinki rurek z atramentem w celu szczelnego przepływu atramentu. Część pasuje do drukarek DTF Prestige R2, R2 Pro, L2, XL2, XL2 Pro, XL3 i XL4.
| Waga | 0.001 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 1 × 1 cm |

| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 25 × 15 cm |
| Typ urządzenia | Drukarki DTF i DTF UV |

| Waga | 0.14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |

| Waga | 0.03 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 5 cm |