Opis
Drukarka Prestige XL2 została stworzona z myślą o przemysłowym wykorzystaniu w drukarniach, gdzie kluczowa jest efektywność, jakość oraz szybkość druku. Dzięki niskim kosztom eksploatacji i dużej prędkości druku, produkcja jest ekonomiczna, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości nadruku. Kolory są intensywne, a biały tusz doskonale kryjący. Profesjonalne profile kolorystyczne dołączone do drukarki sprawiają, że zarządzanie kolorem jest łatwe i intuicyjne. Wydruki cechują się dużą odpornością na pranie i elastycznością.
Główne zalety:
- Płyta główna i układ elektroniki od renomowanej firmy Hosonsoft
- Idealna dla zaawansowanych produkcji: uzyskasz najlepszej jakości wydruki DTF w prędkościach przemysłowych
- Zaawansowane funkcje konserwacyjne: pakiet funkcji konserwacyjnych w modelu XL2 zapewnia mniejsze przestoje i nieprzerwaną produkcję oraz dłuższą żywotność drukarki
- Łatwy dostęp/naprawa: intuicyjna, dobrze oznaczona konstrukcja płytki i złącz ułatwia dostęp i ewentualne naprawy
Kluczowe cechy:
- Grzałka folii wbudowana w drukarkę
- System automatycznego czyszczenia głowic
- Czujnik poziomu atramentu
- Płyn czyszczący wbudowany w drukarkę
- Przycisk szybkiego wyłączenia dla spełnienia norm BHP
- Czujnik folii
- System cyrkulacji białego atramentu
- Szybkość druku 9,5m2/godz. w wysokiej jakości
- Czujnik głowicy
- Podsys folii podczas druku
- Ergonomiczna przemyślana konstrukcja i kompaktowe rozmiary
- Wysoka jakość wykonania
Cena zawiera:
- Profile kolorystyczne
- Koszty instalacji i dostawy
- Szkolenie
- Darmowe wsparcie telefoniczne
Certyfikaty:
- CE
- Atrament posiada certyfikat OEKO-TEX
Zastosowanie:
- Koszulki T-shirt
- Odzież bawełniana
- Odzież poliestrowa
- Czapki
- Spodnie
- Koszulki polo
- Drewno i sklejka
Kompatybilna z:
- Oprogramowaniem DigiRIP
- Seismo L24R Shaker
- Seismo M24 Shaker
| Głowice | EPSON i3200 |
| Ilość głowic | 2 |
| Okres wymiany głowic | co 12-24 miesięcy |
| Oprogramowanie | PILOT + Neostampa |
| Profile kolorystyczne | tak |
| Szerokość druku | 60 cm |
| Szybkość druku | Rozdzielczość produkcyjna (720×1800, 6 pass): 7,7 m²/h (13,2 m/h)
Wysoka rozdzielczość (720×2400, 8 pass): 5,96 m²/h (11,4 m/h) |
| Autocyrkulacja | tak |
| Czujnik uderzenia głowicy | tak |
| Auto Cleaning | tak |
| Auto Wet Station | tak |
| Podgrzewany blat | tak |
| Ilość kolorów | 5 |
| Pobór mocy | 1 kW |
| Waga | 127 kg |
| Waga z opakowaniem | 180 kg |
| Wymiary | 134 x 66 x 140 cm |
| Wymiary z opakowaniem | 148 x 101 x 71 cm |




