Opis
Wymienna płyta dolna o wymiarach 15,2×25,4cm.
Dzięki systemowi wymiany „RAMLOCK Quick Change System” zapewnia szybkie dopasowanie płyty do aktualnych potrzeb.

363.53 zł
295.55 zł netto
0 w magazynie
Control panel to płyta główna kontrolująca urządzenie. Część pasuje do pras termo-transferowych GS-101, GS-105 i GS-301.

Wymienna płyta dolna o wymiarach 15,2×25,4cm.
Dzięki systemowi wymiany „RAMLOCK Quick Change System” zapewnia szybkie dopasowanie płyty do aktualnych potrzeb.
| Waga | 2.21 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 28 × 8 cm |

Control panel to płyta główna wraz z interfejsem dla użytkownika kontrolująca urządzenie. Część pasuje do pras termo-transferowych GS-601 i GS-501 do czapek.
| Waga | 0.3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 10 × 10 cm |

Galaxy bolt set to zestaw śrubek do pras termo-transferowych Galaxy.
| Waga | 0.52 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 6 × 4 cm |

Control panel to płyta główna wraz z interfejsem użytkownika kontrolująca urządzenie. Część pasuje do pras termo-transferowych GS-105HS.
| Waga | 0.28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 9 × 9.5 cm |