Opis
Ink tube (rurki do atramentu) służą do transportu atramentów ze zbiornika do głowic. Część pasuje do drukarek DTF Prestige A4, A3+ i A3+R.
228.12 zł185.46 zł netto
0 w magazynie

Ink tube (rurki do atramentu) służą do transportu atramentów ze zbiornika do głowic. Część pasuje do drukarek DTF Prestige A4, A3+ i A3+R.
| Waga | 0.06 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 25 × 8 cm |

| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 8 cm |

| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |

| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 4 × 4 cm |