Informacje dodatkowe
| Waga | 0.16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 10 cm |
Ink bottle with alarm with stirring to pojemnik na atrament z czujnikiem przepełnienia. Pojemnik pasuje do drukarek DTF Prestige XL3.

| Waga | 0.16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 10 cm |

Ink tube assembly to zestaw przewodów atramentowych z osłoną i prowadnicą. Przewody służą do transportu atramentu. Część pasuje do drukarek DTF Prestige XL3.
| Waga | 1.8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 35 × 8 cm |

Ink bottle with alarm with stirring to pojemnik na biały atrament z czujnikiem przepełnienia i silnikiem wstrząsającym. Pojemnik pasuje do drukarek DTF Prestige XL3.
| Waga | 0.4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 24 × 7 cm |

| Waga | 0.01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |