Informacje dodatkowe
| Waga | 0.13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10.5 × 10.5 × 2 cm |
66.15 zł
53.78 zł netto
2 w magazynie
Encoder strip (taśma enkodera) umożliwia dokładne pozycjonowanie głowicy drukującej. Część pasuje do drukarek DTF Prestige XL3 i XL4 oraz do drukarek UV DTF Aries 124.

| Waga | 0.13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10.5 × 10.5 × 2 cm |

| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |

| Waga | 0.01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |

| Waga | 0.07 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 5 cm |