Informacje dodatkowe
| Waga | 0.01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |
187.65 zł
152.56 zł netto
2 w magazynie
Ink bottle with alarm with stirring to pojemnik na biały atrament z czujnikiem przepełnienia i silnikiem wstrząsającym. Pojemnik pasuje do drukarek DTF Prestige XL4.

| Waga | 0.01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |

Ink bottle with alarm with stirring to pojemnik na atrament z czujnikiem przepełnienia. Pojemnik pasuje do drukarek DTF Prestige XL4.
| Waga | 0.35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 20 × 8 cm |

| Waga | 0.16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 10 cm |

| Waga | 0.07 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 5 cm |