Informacje dodatkowe
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 5 cm |
PMC Lite to dodatkowa funkcja do Digirip Pro, pozwalająca tworzyć i zarządzać trybami druku oraz profilami kolorystycznymi ICC.
Minimalne wymagania systemowe:
| System operacyjny | Windows PC (nie działa na tabletach) |
| Procesor | Intel i5-i7 2.6-3.0 Hz |
| Pamięć | 500 Gb SSD lub HDD |
| Pamięć RAM | 8-12 Gb |

| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 5 cm |

NeoStampa Delta to nowoczesne oprogramowanie RIP (Raster Image Procesor), które maksymalizuje jakość i wydajność druku cyfrowego na tekstyliach. Dzięki inteligentnemu zarządzaniu atramentem i precyzyjnemu systemowi kontroli kolorów, umożliwia uzyskanie spójnych, żywych wydruków przy mniejszym zużyciu materiałów. Oprogramowanie działa z drukarkami DTF jak i z drukarkami UV DTF i jest kompatybilne z każdą drukarką dostępną w naszej ofercie. NeoStampa Delta for DigiRIP users to klasyczna NeoStampa Delta dla osób używających DigiRIP, które chcą zmienić oprogramowanie.
Minimalne wymagania systemowe:
| System operacyjny | Windows 10 lub nowszy |
| Procesor | Intel i5 lub równoważny AMD z wspomaganiem 64-bit |
| Pamięć | 500 Gb SSD lub HDD |
| Pamięć RAM | 8 Gb (16 Gb zalecane) |
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 5 cm |

DigiRIP to zaawansowane oprogramowanie RIP (Raster Image Procesor) przeznaczone do drukarek DTF i UV DTF. Oferuje pełną kontrolę nad kolorem, warstwą białą i przygotowaniem plików do druku. Dzięki profilom kolorystycznym ICC, trybowi produkcyjnemu, automatycznemu nestingowi i precyzyjnym ustawieniom tuszu, DigiRIP zapewnia najwyższą jakość wydruków oraz stabilną, powtarzalną pracę w druku DTF i UV DTF. Oprogramowanie zostało opracowane z myślą o drukarkach o szerokości do 40 cm, więc idealnie pasuje do drukarek DTF Prestige A4, A3, R1, R2 i R2 Pro oraz do drukarek UV DTF Aries 113 i 213.
Minimalne wymagania systemowe:
| System operacyjny | Windows PC (nie działa na tabletach) |
| Procesor | Intel i5-i7 2.6-3.0 Hz |
| Pamięć | 500 Gb SSD lub HDD |
| Pamięć RAM | 8-12 Gb |
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 5 cm |

DigiRIP to zaawansowane oprogramowanie RIP (Raster Image Procesor) przeznaczone do drukarek DTF i UV DTF. Oferuje pełną kontrolę nad kolorem, warstwą białą i przygotowaniem plików do druku. Dzięki profilom kolorystycznym ICC, trybowi produkcyjnemu, automatycznemu nestingowi i precyzyjnym ustawieniom tuszu, DigiRIP zapewnia najwyższą jakość wydruków oraz stabilną, powtarzalną pracę w druku DTF i UV DTF. Oprogramowanie zostało opracowane z myślą o drukarkach o szerokości większej niż 40 cm, więc idealnie pasuje do drukarek DTF Prestige L2, XL2, XL2 Pro,XL3 i XL4 oraz drukarki UV DTF Aries 124.
Minimalne wymagania systemowe:
| System operacyjny | Windows PC (nie działa na tabletach) |
| Procesor | Intel i5-i7 2.6-3.0 Hz |
| Pamięć | 500 Gb SSD lub HDD |
| Pamięć RAM | 8-12 Gb |
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 5 cm |