Opis
Closed-loop stepper motor to silnik krokowy w układzie zamkniętej pętli który, napędza wał silnika. Część pasuje do plotera Arc 127.
304.12 zł247.25 zł netto
0 w magazynie
Kamera wykrywa położenie folii w danym momencie. Część pasuje do plotera Arc 127.

Closed-loop stepper motor to silnik krokowy w układzie zamkniętej pętli który, napędza wał silnika. Część pasuje do plotera Arc 127.
| Waga | 0.48 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 8 cm |

| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 2 × 2 cm |

Camera board (płyta do kamery) steruje kamerą maszyny, w celu dokładnego cięcia folii. Część pasuje do plotera Arc 127.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 15 × 5 cm |

Carriage (przewoźnik) napędza folie, żeby mogła poprawnie wejść i się ustawić pod narzędziem tnącym. Część pasuje do plotera Arc 127.
| Waga | 0.4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 15 × 15 cm |