Informacje dodatkowe
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 2 × 2 cm |
1,912.32 zł1,554.73 zł netto
0 w magazynie
Motherboard (Płyta główna) to kluczowy element, który zarządza większością elementów mechanicznych maszyny i komunikacją z oprogramowaniem. Część pasuje do plotera Arc 127.

| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 2 × 2 cm |

Touch screen (ekran dotykowy) pozwala na sterowanie i ustawienie maszyny. Część pasuje do plotera Arc 127.
| Waga | 0.3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 5 cm |

Transformator to część zamienna odpowiedzialna za zmienianie napięcie prądu przemiennego bez zmiany jego częstotliwości. Część pasuje do plotera Arc 127.
| Waga | 0.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 20 × 10 cm |

Carriage board to płyta sterująca przewoźnikiem maszyny. Płyta pilnuje folii z nadrukiem, aby ta w równo wchodziła pod narzędzie tnące. Część pasuje do plotera Arc 127.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 15 × 5 cm |