Informacje dodatkowe
| Waga | 0.24 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 25 × 8 cm |
4.32 zł3.51 zł netto
48 w magazynie
Ink tube straight connector (łącznik rurek z atramentem) łączy dwa odcinki rurek z atramentem w celu szczelnego przepływu atramentu. Część pasuje do drukarek DTF Prestige R2, R2 Pro, L2, XL2, XL2 Pro, XL3 i XL4.

| Waga | 0.24 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 25 × 8 cm |

| Waga | 0.001 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 5 cm |

Zadaniem damperów jest stabilizacja przepływu atramentu przez utrzymanie stałego ciśnienia oraz filtrowanie atramentu w celu ochrony głowicy przed zapchaniem. Część pasuje do drukarek arkuszowych A3.
| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |

| Waga | 0.16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 5 × 5 cm |