Opis
Galaxy bolt set to zestaw śrubek do pras termo-transferowych Galaxy.

10.38 zł
8.44 zł netto
10 w magazynie

Galaxy bolt set to zestaw śrubek do pras termo-transferowych Galaxy.
| Waga | 0.52 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 6 × 4 cm |

C-cross bolt assembly to element mechanizmu docisku odpowiedzialny za równomierne rozłożenie siły nacisku podczas pracy prasy. Część pasuje do pras termo-transferowych GS-105HS.
| Waga | 0.22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18.5 × 2 × 4 cm |

| Waga | 0.004 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 2 × 2 cm |

Pokrywka teflonowa to niezbędne akcesorium do pras termo-transferowych, zwiększające ochronę płyty dolnej i wydajność. Zapobiegając gromadzeniu się atramentu i kleju na płycie, ta osłona zapewnia czyste i równomierne rezultaty. Podkładka posiada otwór na rączkę od płyty dolnej.
| Waga | 0.3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 42 × 52 × 3 cm |