Informacje dodatkowe
| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |
26.41 zł21.47 zł netto
0 w magazynie
Waste ink tube (rurka z atramentem) służy do bezpiecznego odprowadzania nadmiaru tuszu z głowicy do zbiornika. Rurka odpływowa pasuje do drukarek UV DTF Aries 213.

| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |

| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 8 cm |

| Waga | 0.18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 10 cm |

| Waga | 0.35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 25 × 8 cm |