Informacje dodatkowe
| Waga | 0.001 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 5 cm |
1,191.72 zł968.88 zł netto
2 w magazynie
Capping station (stacja parkowania głowicy) służy do ochrony, czyszczenia i utrzymywania głowicy. Stacja pasuje do drukarek UV DTF Aries 113.

| Waga | 0.001 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 5 cm |

| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |

| Waga | 0.05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 8 cm |

| Waga | 0.16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 10 cm |