Informacje dodatkowe
| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |
27.01 zł21.96 zł netto
9 w magazynie

| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |

| Waga | 0.16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 15 × 10 cm |

Ink tube straight connector (łącznik rurek z atramentem) łączy dwa odcinki rurek z atramentem w celu szczelnego przepływu atramentu. Część pasuje do drukarek DTF Prestige R2, R2 Pro, L2, XL2, XL2 Pro, XL3 i XL4.
| Waga | 0.001 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 1 × 1 cm |

| Waga | 0.2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 10 cm |