Opis
Ink tube straight connector (łącznik rurek z atramentem) łączy dwa odcinki rurek z atramentem w celu szczelnego przepływu atramentu. Część pasuje do drukarek UV DTF Aries 113 i 124.
24.01 zł19.52 zł netto
10 w magazynie

Ink tube straight connector (łącznik rurek z atramentem) łączy dwa odcinki rurek z atramentem w celu szczelnego przepływu atramentu. Część pasuje do drukarek UV DTF Aries 113 i 124.
| Waga | 0.001 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 1 × 1 cm |

| Waga | 0.2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 10 cm |

| Waga | 0.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 7 × 3 cm |

| Waga | 0.16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 10 cm |