Opis
Wymienna płyta dolna o wymiarach 27,9×38,1 cm.
Dzięki systemowi wymiany „RAMLOCK Quick Change System” zapewnia szybkie dopasowanie płyty do aktualnych potrzeb.
487.10 zł396.02 zł netto
6 w magazynie
Wymienna płyta dolna o wymiarach 38,1×38,1 cm.
Dzięki systemowi wymiany „RAMLOCK Quick Change System” zapewnia szybkie dopasowanie płyty do aktualnych potrzeb.

Wymienna płyta dolna o wymiarach 27,9×38,1 cm.
Dzięki systemowi wymiany „RAMLOCK Quick Change System” zapewnia szybkie dopasowanie płyty do aktualnych potrzeb.
| Waga | 4.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 41 × 8 cm |

Model Galaxy Auto Open Slider o płycie grzewczej 40×50 cm został wyposażony w mechanizm automatycznego otwierania, dzięki któremu obsługa prasy wymaga niewielkiego wysiłku, oraz w mechanizm wysuwu dolnej płyty, który sprawia, że jest lepszy dostęp do dolnego podajnika. Operatorzy bardzo chwalą ten patent, a efektem jest mniej pomyłek i lepsza wydajność. Prasa posiada podcięcie pod dolną płytą, co umożliwia włożenie dolnej płyty do wewnątrz prasowanej koszulki. Jest to bardzo ważna funkcja ułatwiająca pracę na przykład z koszulkami polo.
Prasa przeznaczona jest do intensywnej eksploatacji, została wyprodukowana ze starannością, z solidnych materiałów. Ramiona prasy wycinane są laserowo z płyty stalowej o grubości 6,5 mm. Ze względu na wysoką jakość zastosowanych materiałów wytrzyma wiele lat bezawaryjnej pracy. Urządzenie posiada przełącznik magnetyczny, który automatycznie uruchamia odliczanie czasu po zamknięciu prasy.
Duży rozmiar płyty grzewczej 40×50 cm daję możliwość stosowania prasy do różnych potrzeb i technologii:
DTG, DTF, termotransfer, sublimacja.
| Model | GS-105HS |
| Pobór mocy | 1800W, 240V, 8.2A |
| Rozmiar płyty grzewczej | 16″x20″(406x508mm) |
| Zakres temperatury | Max.221℃ |
| Czas rozgrzania | 180℃/20 minutes |
| Sposób otwierania | Automatyczny / ręczny |
| Wysuwająca się płyta dolna | Tak |
| System szybkiej zmiany płyty dolnej | Tak |
| Wskaźnik ciśnienia | Tak |
| Waga maszyny | 46kg |
| Waga z opakowaniem | 54kg |
| Wymiary maszyny | 750x430x1000mm |
| Wymiary opakowania | 825x495x505mm |
| Waga | 54 kg |
|---|---|
| Wymiary | 82.5 × 42.5 × 52.5 cm |

Poduszki teflonowe zostały zaprojektowane do wgrzewania nadruków w nierówną odzież, zapewniając równomierny rozkład nacisku i chroniąc płytę dolną. Poduszki teflonowe to idealne rozwiązanie do odzieży ze szwami, zamkami i guzikami. Poduszka ma wymiary A4.
| Waga | 0.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23 × 32 × 4 cm |

Wymienna płyta dolna o wymiarach 20,3×25,4 cm.
Dzięki systemowi wymiany „RAMLOCK Quick Change System” zapewnia szybkie dopasowanie płyty do aktualnych potrzeb.
| Waga | 2.63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23 × 28 × 8 cm |