Warszawa Szyje to nie tylko szkoła szycia. To społeczność zrzeszająca pasjonatów szycia. Składa się z trzech współgrających, uzupełniających się trzonów:

1. Szkoła Szycia (www.warszawaszyje.pl)
Prowadzimy zajęcia zarówno dla osób początkujących jak i dla tych, które pierwsze spotkanie z maszyną mają już za sobą. Uczymy szyć, a nie zszywać! Opracowujemy autorskie programy, dbając o to, by były one nie tylko ciekawe, ale także naszpikowane wiedzą praktyczną, którą z chęcią dzielimy się z naszymi Klientami. Szycie jest naszą pasją i tą pasją zarażamy odwiedzające nas osoby. Doradzamy także w wyborze pierwszej maszyny,

2. Grupa Na Facebooku (www.facebook.com/groups/grupawarszawaszyje).
Powstała w 2013 roku i od tego czasu z małej grupy osób chcących pogłębić swoją wiedzę przeistoczyła się w grupę mającą ponad 8000 członków. Grupa działa prężnie i wciąż się rozrasta, wychodząc setki kilometrów poza granice Warszawy – jej członkowie rozsiani są po całym świecie. Tu odpowiadamy na pytania, dyskutujemy na związane z szyciem tematy. Nie boimy się też tematów daleko związanych z szyciem – jak zarobić na rękodziele? Jak założyć działalność? Gdzie szukać dobrej księgowej? To tylko kilka z wielu wątków, które przewinęły się przez grupę.

3. Fanpage (www.facebook.com/warszawaszyje)
Nasz fanpage to przede wszystkim serwis o szyciu. Tworzymy portal, który zrzesza pasjonatów zajmujących się szyciem hobbystycznie i zarobkowo. Pokazujemy ciekawe inspiracje, dzielimy się informacjami o unikatowych materiałach, promocjach w sklepach, propagujemy rękodzieło. Szukamy ciekawych stylizacji i instrukcji szycia pożądanych fasonów ubrań. Jeśli choć trochę interesuje Was szycie, na pewno spodoba się Wam to, co dla Was przygotowaliśmy.